Estakada do remontu

34
04.06.2021
Estakada do remontu
Estakada kolejowa przejdzie remont, fot. Anna Dembińska
Znajdująca się na obwodnicy Elbląga, przed węzłem z drogą krajową nr 22, estakada przejdzie remont. Firmy, które chciałby się go podjąć, mogą składać oferty w przetargu ogłoszonym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w Olsztynie do 15 czerwca.

- Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie remontu polegającego na wymianie wyeksploatowanych dylatacji i łożysk na podporach skrajnych na tym obiekcie - na jezdni południowej i północnej. Obiekt jest w stanie dobrym, remontu wymagają elementy eksploatacyjne, które się zużywają - informuje Karol Głębocki z GDDKiA w Olsztynie.

Otwarcie ofert nastąpi 15 czerwca. Firma, która wygra przetarg, będzie miała na remont estakady 9 miesięcy od daty zawarcia umowy z GDDKiA w Olsztynie.

daw

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ministerstwo infrastruktury szczególnie hojnie loży środki na nasz region ku rozpaczy pewnych sił dla których im jest gorzej to dla nich jest lepiej.
TeofilSkorupa (2021.06.04)
Towarzyszu skorupa hojnie to pisiory dają kasę do Torunia 😆😆😆
(2021.06.04)
Brawo Teofilu, już tu napisałeś nam drogę do prawdy. Szczęśliwi mieszkańcy pozdrawiają Ciebie, Przewodniku prawdy. Jeszcze chyba o wiadomościach sportowych zapomniałeś, a tam jest tyle do wyjaśnienia. Ruszaj!
(2021.06.04)
Co z DK22 ????? GDDKiA, chce zrobić 2 pasmowe g**no, zamiast 4 pasmowki. Na południu Polski obwodnice itp maja po 4 pasy, a DK22 z obwodnica Jegłownika? Ma mieć 2 pasy, ronda i rezystancji autobusowe. Jak w tym regionie ma być dobrze, jak nowe buduje się jak stare???
(2021.06.04)
Jedź na południe
(2021.06.04)
Czteropasmowe obwodnice z dwupoziomowymi skrzyzowaniami według GDDKiA oddz. w Olsztynie mogą istnieć tylko wokół Olsztyna a drogą krajową wartą uwagi jest dk nr 16.Pozostałe, zwłaszcza jeśli dotyczą Elbląga i okolicy są nie warte uwagi, mało ważne.
(2021.06.04)
Gość „Jedz na południe”. Zamknij tam otwór gębowy i wracaj do żarcia ziemniaków z patelni popijając piwkiem z biedry. HAA TFU!
Lol (2021.06.04)
Olszynskie GDDKiA widzi tylko Olsztyni Ostródę. tylko tam mogą powstawać bezkolizyjne 4 pasmówki. Napiszcie o tym artykuł!
(2021.06.04)

info

44  
  3
nie mogli tego wyremontowac od razu przy okazji budowy s7?
(2021.06.04)
Niedawno wybudowany i już popsuli ? :)
Stańczyk Elbląski (2021.06.04)

info

19  
  5