A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przez Wiktorowo będzie objazd:)
Czy to jest ten co go rozbierali i stawiali na nowo i to max 5 lat temu. Jeżeli tak to z czego oni to robią z plasteliny?
Teofil to nasz lokalny idiota, daj mu się wykazac
. Ty Gość jesteś ekspertem w każdej dziedzinie. .. to jest niebywałe wręcz. .. Piszą o politykach Ty wiesz wszystko i wszystkich wyzywasz piszą policjanci Ty wszytstko wiesz i negujesz pisze wojsko ciśniesz po nich piszą radni jedziesz po niech. .. napisz coś o sobie. .. Droga redakcjo zablokujcie tego pajaca. .. albo czas zmienić gazetę przez tego typa
To nie ten, nie denerwuj się bo Ci ciśnienie podskoczy.
Do czego nam ten slamski Olsztyn potrzebny, my chcemy do Pomorza, my nie jesteśmy z warmi
@TeofilSkorupa ty co minutę odświeżasz portel aby swoje pisowskie wypociny wpisać w pierwszym komentarzu? Za te odświeżanie pis też ci płaci czy tylko za trollowy komentarz?
@Lol - Żryj mirabelki i przegryzaj szczawiem
@Lol - Ziemniaki z patelni są the best szczególnie te rosnące przy czteropasmowej obwodnicy Jegłownika
Teofil Skorupa - PiS obiecał w ubieglym roku wykonanie obwodnic stu miejscowości w Polsce.
Tylko zapomniał podac do kiedy. Czy mógłbyś podać jakie obwodnice powstaną w naszym i pomorskim województwach i w jakim terminie.