UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co z DK22 ????? GDDKiA, chce zrobić 2 pasmowe g**no, zamiast 4 pasmowki. Na południu Polski obwodnice itp maja po 4 pasy, a DK22 z obwodnica Jegłownika? Ma mieć 2 pasy, ronda i rezystancji autobusowe. Jak w tym regionie ma być dobrze, jak nowe buduje się jak stare???