Wybrany wątek opinii
Co z DK22 ????? GDDKiA, chce zrobić 2 pasmowe g**no, zamiast 4 pasmowki. Na południu Polski obwodnice itp maja po 4 pasy, a DK22 z obwodnica Jegłownika? Ma mieć 2 pasy, ronda i rezystancji autobusowe. Jak w tym regionie ma być dobrze, jak nowe buduje się jak stare???
Do moderacji
Odpowiedz
37
9
Jedź na południe
Do moderacji
Odpowiedz
12
24
Czteropasmowe obwodnice z dwupoziomowymi skrzyzowaniami według GDDKiA oddz. w Olsztynie mogą istnieć tylko wokół Olsztyna a drogą krajową wartą uwagi jest dk nr 16.Pozostałe, zwłaszcza jeśli dotyczą Elbląga i okolicy są nie warte uwagi, mało ważne.
Do moderacji
Odpowiedz
50
3
Gość „Jedz na południe”. Zamknij tam otwór gębowy i wracaj do żarcia ziemniaków z patelni popijając piwkiem z biedry. HAA TFU!
Do moderacji
Odpowiedz
20
16
Do czego nam ten slamski Olsztyn potrzebny, my chcemy do Pomorza, my nie jesteśmy z warmi
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@Lol - Żryj mirabelki i przegryzaj szczawiem
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@Lol - Ziemniaki z patelni są the best szczególnie te rosnące przy czteropasmowej obwodnicy Jegłownika
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Pochwal się kolego ile dróg w tym regionie zbudowano za po.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0