Wyroby Zamechu na rynkach zagranicznych

5
14.06.2012
Zamech zdobywa coraz większe uznanie na rynkach zagranicznych - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 14 czerwca 1962 roku.
Ostatnio zjednoczenie powiadomiło dyrekcję tego zakładu o pomyślnym zakończeniu kampanii cukrowej w cukrowni zbudowanej w Wietnamie przez polski przemysł, do której Zamech dostarczył Turbin. Obecnie Wietnamczycy zażądali, aby roboty konserwacyjne tej cukrowni przeprowadzili polscy specjaliści. Zamech wysyła do Wietnamu wykwalifikowanego fachowca, który w lipcu br. przeprowadzi konserwację dostarczonych turbin. Z przyjemnością należy odnotować jeszcze jeden sukces Zamechu, zwłaszcza w produkcji turbin, które w zamorskich krajach zdają pomyślnie egzamin eksploatacyjny.
   
M.dm.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

"Zamech wysyła do Wietnamu wykwalifikowanego fachowca, który w lipcu br. przeprowadzi konserwację dostarczonych turbin" Kiedyś był wykwalifikowany a teraz 15 jedzie i nic nie robią.
oiuh (2012.06.14)

info

0  
  0
żałosny sukces ----- a chociaż dali nam ryżu za te turbiny ???
STARYDINO (2012.06.14)

info

0  
  0
romanklonowski@wp. pl -- czy ty ROMEK zdajesz sobie sprawę z tego jak bredzisz ??Módl się byś nie miusiał liczyć na miskę ryżu z darów, bo w tej chwili jaki elbląski wyrób byś zaproponował na eksport ??
gmol (2012.06.14)

info

0  
  0
mieszkam e elblągu od 54r ale tak rozrytych ulic i w tej ilosci nie pamiętam. tempo prac slimacze -ciekawi mnie ile będzie aneksów o przedłużenie terminów na pewno tak biedzie jak z mostami. w tym tępie nic nie zostanie zakończone do konca roku.
OBSER (2012.06.15)

info

0  
  0
Ze szkoły też już niewiele pamiętasz.
(2012.06.15)

info

0  
  0