UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mieszkam e elblągu od 54r ale tak rozrytych ulic i w tej ilosci nie pamiętam. tempo prac slimacze -ciekawi mnie ile będzie aneksów o przedłużenie terminów na pewno tak biedzie jak z mostami. w tym tępie nic nie zostanie zakończone do konca roku.
OBSER