UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mieszkam e elblągu od 54r ale tak rozrytych ulic i w tej ilosci nie pamiętam. tempo prac slimacze -ciekawi mnie ile będzie aneksów o przedłużenie terminów na pewno tak biedzie jak z mostami. w tym tępie nic nie zostanie zakończone do konca roku.
OBSER