Niedawno byłem parę razy w Przychodni Chirurgicznej przy ul. Bielańskiej w Elblągu. Zaskoczyła mnie tu przyjemnie cierpliwość, wyrozumiałość, chęć ulżenia cierpiącym i naprawdę fachowa obsługa – to wszystko ofiarowują tu chorym nie tylko lekarze: dr Tatarkiewicz, Rosieńska, Lewandowski, ale i cały personel.
Oby tacy ludzie rodzili się na kamieniu!
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter