Więcej takich

2
07.02.2008
Wiele pisze się o niedomaganiach służby zdrowia i niewłaściwym stosunku jej pracowników do pacjenta. Toteż miło jest móc powiedzieć o tej „branży” coś pochlebnego, informował Głos Elbląga z 7 lutego 1958 r.
Niedawno byłem parę razy w Przychodni Chirurgicznej przy ul. Bielańskiej w Elblągu. Zaskoczyła mnie tu przyjemnie cierpliwość, wyrozumiałość, chęć ulżenia cierpiącym i naprawdę fachowa obsługa – to wszystko ofiarowują tu chorym nie tylko lekarze: dr Tatarkiewicz, Rosieńska, Lewandowski, ale i cały personel. Oby tacy ludzie rodzili się na kamieniu!
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

do kitu ze sluzba zdrowia
gogula (2008.02.07)

info

0  
  0
A dziś by tak nikt nie napisał, niestety. NFZ nałożył limity na poradnie specjalistyczne, a ludzi chętnych do zapisania sie jest 3x więcej, co powoduje frustracje i wzajemne nieporoziumienia między personelem, a pacjentami
ss.dd (2008.02.08)

info

0  
  0