UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dziś by tak nikt nie napisał, niestety. NFZ nałożył limity na poradnie specjalistyczne, a ludzi chętnych do zapisania sie jest 3x więcej, co powoduje frustracje i wzajemne nieporoziumienia między personelem, a pacjentami

ss.dd