UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dziś by tak nikt nie napisał, niestety. NFZ nałożył limity na poradnie specjalistyczne, a ludzi chętnych do zapisania sie jest 3x więcej, co powoduje frustracje i wzajemne nieporoziumienia między personelem, a pacjentami

ss.dd

Anuluj