UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dziś by tak nikt nie napisał, niestety. NFZ nałożył limity na poradnie specjalistyczne, a ludzi chętnych do zapisania sie jest 3x więcej, co powoduje frustracje i wzajemne nieporoziumienia między personelem, a pacjentami
ss.dd