Śmietnik w basenie

5
30.03.2006
Od dłuższego czasu okoliczni mieszkańcy wyrzucają śmieci i odpadki kuchenne do przeznaczonego na rozbiórkę dawnego basenu przy ul. Czerwonego Krzyża, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 30 marca 1956 r.
Śmieci tych nazbierała się już poważna ilość i zachodzi uzasadniona obawa, że w okresie letnim, ulegając rozkładowi, zanieczyszczą one powietrze w samym centrum miasta. Sprawą tą powinien zająć się ZMO i oczyścić basen, a niezależnie od tego mieszkańcy ul. Czerwonego Krzyża i części ul. 1 Maja, schwytani na wyrzucaniu śmieci w niedozwolonym miejscu, powinni być przykładnie karani, chociażby przez zapłacenie mandatów karnych.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

gdzie ten basen był??
asdr (2006.03.30)

info

0  
  0
super to mamy nowy basen, dobrze wiedziec
(L) (2006.03.30)

info

0  
  0
Moze ten basen przerobili na fontanne na pigalaku?
Zapracowany (2006.03.30)

info

0  
  0
to bylo pomiedzy lumpeksem a informacja turystyczna. teraz tam jakies klombiki stoja. gdyby nie ruscy to by bylo w elblagu calkiem fajnie.. :/
dzd (2006.03.30)

info

0  
  0
Zgadza się - naprzeciwko d. Mody Polskiej. Nazywał się "Deutsche Bad". Ale do Sovietów rękę przyłożyli partyjne towarzysze Szmaciaki, którzy z pięknego poniemieckiego miasta postanowili zrobić "piastowski Elbląg".
move (2006.04.03)

info

0  
  0