Śmieci tych nazbierała się już poważna ilość i zachodzi uzasadniona obawa, że w okresie letnim, ulegając rozkładowi, zanieczyszczą one powietrze w samym centrum miasta.
Sprawą tą powinien zająć się ZMO i oczyścić basen, a niezależnie od tego mieszkańcy ul. Czerwonego Krzyża i części ul. 1 Maja, schwytani na wyrzucaniu śmieci w niedozwolonym miejscu, powinni być przykładnie karani, chociażby przez zapłacenie mandatów karnych.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter