UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to bylo pomiedzy lumpeksem a informacja turystyczna. teraz tam jakies klombiki stoja. gdyby nie ruscy to by bylo w elblagu calkiem fajnie.. :/

dzd

Anuluj