UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to bylo pomiedzy lumpeksem a informacja turystyczna. teraz tam jakies klombiki stoja. gdyby nie ruscy to by bylo w elblagu calkiem fajnie.. :/
dzd
to bylo pomiedzy lumpeksem a informacja turystyczna. teraz tam jakies klombiki stoja. gdyby nie ruscy to by bylo w elblagu calkiem fajnie.. :/
dzd