Aktualnie około 30 osób korzystać może także z natrysku zbiorowego. Chociaż po remoncie frekwencja znacznie wzrosła, to jednak liczba elblążan, korzystających z łaźni miejskiej, jest wciąż żenująco niska, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców, nie posiadających łazienek w swych domach.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter