Słaba frekwencja

7
22.04.2011
Łaźnia miejska w Elblągu została jesienią całkowicie odnowiona, ponadto uruchomiono cztery natryski indywidualne oraz zwiększono ilość wanien - czytamy w Dzienniku Bałtyckim 22 kwietnia z 1961 roku.
Aktualnie około 30 osób korzystać może także z natrysku zbiorowego. Chociaż po remoncie frekwencja znacznie wzrosła, to jednak liczba elblążan, korzystających z łaźni miejskiej, jest wciąż żenująco niska, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców, nie posiadających łazienek w swych domach.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Basen miejski jeden z nawiększych w europie ratowal sytuację, tam była jedna wielka myjnia dla ludu.
sdfg (2011.04.22)

info

0  
  0
Myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny :)
wierszyk (2011.04.22)

info

0  
  0
Taka łażnia to była dobra rzecz, pamiętam ją jako dziecko chodziliśmy tam całą rodziną, teraz też by się przydała dla bezdomnych i nie mających takiego komfortowego( dla nie których) pomieszczenia jakim jest łazienka :-)
(2011.04.22)

info

0  
  0
W którym miejscu byłą ta łaźnia ?
J....ść (2011.04.22)

info

0  
  0
Na Traugutta ona była, za szkoło podst nr 9,stacją benzynową i pergolą. Zadnego z tych obiektów tam juz nie ma. Po zburzeniu ich postawiono tam budynek szkoly muzycznej
starszy (2011.04.22)

info

0  
  0
A na miejscu mody polskiej był basen kryty
t7i (2011.04.23)

info

0  
  0
Dzięki starszy :)
J....ść (2011.04.23)

info

0  
  0