UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taka łażnia to była dobra rzecz, pamiętam ją jako dziecko chodziliśmy tam całą rodziną, teraz też by się przydała dla bezdomnych i nie mających takiego komfortowego( dla nie których) pomieszczenia jakim jest łazienka :-)