UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taka łażnia to była dobra rzecz, pamiętam ją jako dziecko chodziliśmy tam całą rodziną, teraz też by się przydała dla bezdomnych i nie mających takiego komfortowego( dla nie których) pomieszczenia jakim jest łazienka :-)


Anuluj