UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Traugutta ona była, za szkoło podst nr 9,stacją benzynową i pergolą. Zadnego z tych obiektów tam juz nie ma. Po zburzeniu ich postawiono tam budynek szkoly muzycznej
starszy
Na Traugutta ona była, za szkoło podst nr 9,stacją benzynową i pergolą. Zadnego z tych obiektów tam juz nie ma. Po zburzeniu ich postawiono tam budynek szkoly muzycznej
starszy