UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Traugutta ona była, za szkoło podst nr 9,stacją benzynową i pergolą. Zadnego z tych obiektów tam juz nie ma. Po zburzeniu ich postawiono tam budynek szkoly muzycznej

starszy

Anuluj