Ruch przedsezonowy w Suchaczu

2
11.06.2013
Suchacz jest miejscowością turystyczno-wypoczynkową, położoną nad Zalewem Wiślanym i najbliżej Elbląga, toteż z tej racji budzi największe zainteresowanie mieszkańców miasta - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 11 czerwca 1963 roku.
Również ze względu na dogodną komunikację Suchacz w każdą słoneczną niedzielę odwiedzany jest przez elblążan. nie brak tu chętnych także w dni powszednie. Przygotowania do otwarcia kąpieliska w Suchacz w pełni. Teren plaży już oczyszczono i całkowicie uporządkowano. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwać będzie dwóch wyszkolonych ratowników, dla których ustawiono już odpowiednie wieże obserwacyjne. Ratownicy otrzymają również do dyspozycji łodzie i koła ratunkowe. Przestrzeń wodna, gdzie będzie dozwolona kąpiel, będzie oznaczona bojami.
   Dla wygody wczasowiczów będzie oddany do użytku pawilon z pomieszczeniami na rozbieralnię i natryski oraz sprzedaż napojów i żywności. Czynne będą też kioski z lodami. Przewiduje się również uruchomienie parkingu dla pojazdów mechanicznych. Jednym słowom czyni się wszystko, aby Suchacz stał się w tegorocznym sezonie jak najlepszym letniskiem podmiejskim dla szerokich rzesz elblążan i okolicznej ludności.
   
ep

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

nigdy wiecej nad zalew. .. .. syf. .. tragedia. .. jeszcze jakaś swinia nas. .rała do wody i widziałem pływajęce gówno. .. już wole te 20km w obie strony wiecej i jechać nad morze. ..
(2013.06.11)

info

0  
  0
Zalew w Suchaczu byl kiedys piekny. Pamietam z dziecinstwa. Zasra. .lismy go sami.
boloztaczka (2013.06.19)

info

0  
  0