Również ze względu na dogodną komunikację Suchacz w każdą słoneczną niedzielę odwiedzany jest przez elblążan. nie brak tu chętnych także w dni powszednie. Przygotowania do otwarcia kąpieliska w Suchacz w pełni. Teren plaży już oczyszczono i całkowicie uporządkowano. Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwać będzie dwóch wyszkolonych ratowników, dla których ustawiono już odpowiednie wieże obserwacyjne. Ratownicy otrzymają również do dyspozycji łodzie i koła ratunkowe. Przestrzeń wodna, gdzie będzie dozwolona kąpiel, będzie oznaczona bojami.
Dla wygody wczasowiczów będzie oddany do użytku pawilon z pomieszczeniami na rozbieralnię i natryski oraz sprzedaż napojów i żywności. Czynne będą też kioski z lodami. Przewiduje się również uruchomienie parkingu dla pojazdów mechanicznych. Jednym słowom czyni się wszystko, aby Suchacz stał się w tegorocznym sezonie jak najlepszym letniskiem podmiejskim dla szerokich rzesz elblążan i okolicznej ludności.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter