UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nigdy wiecej nad zalew. .. .. syf. .. tragedia. .. jeszcze jakaś swinia nas. .rała do wody i widziałem pływajęce gówno. .. już wole te 20km w obie strony wiecej i jechać nad morze. ..
nigdy wiecej nad zalew. .. .. syf. .. tragedia. .. jeszcze jakaś swinia nas. .rała do wody i widziałem pływajęce gówno. .. już wole te 20km w obie strony wiecej i jechać nad morze. ..