UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nigdy wiecej nad zalew. .. .. syf. .. tragedia. .. jeszcze jakaś swinia nas. .rała do wody i widziałem pływajęce gówno. .. już wole te 20km w obie strony wiecej i jechać nad morze. ..


Anuluj