Zalew w Suchaczu byl kiedys piekny. Pamietam z dziecinstwa. Zasra. .lismy go sami. boloztaczka
Zalew w Suchaczu byl kiedys piekny. Pamietam z dziecinstwa. Zasra. .lismy go sami.