Poczekalnia-śmietnik

4
18.01.2005
Wnętrze poczekalni wyglądem swym przypomina zwykły śmietnik. Pełno w niej porozrzucanych papierów, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 18 stycznia 1955 r.
...Taką nazwę nosi właśnie poczekalnia tramwajowa u zbiegu ulic Grottgera i Grunwaldzka, tuż przy przystanku linii tramwajowej nr 1. Bo rzeczywiście wnętrze poczekalni wyglądem swym przypomina zwykły śmietnik. Pełno w niej porozrzucanych papierów, wypełniony odpadkami kosz nie jest opróżniany co najmniej od 2 tygodni.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Mysle ze to była informacja na jaka Elblązanie czekali w tych ciężkich czasach! :-)
Max (2005.01.18)

info

0  
  0
o czyms trzeba napisac...
(2005.01.18)

info

0  
  0
Przynajmniej jedna rzecz się od 50 lat nie zmieniła... Pełne smietniki i brud dokoła...
A.K. (2005.01.19)

info

0  
  0
zapoznajcie sie panstwo z nastepujaca informacja:http://info.onet.pl/1039925,11,item.html niestety, ci wlasnie ludzie przywiezli takie obyczaje... a owa poczekalnia to stary ( 1932) kibelek dla tramwajarzy, dzisiaj pomalowany grafitti.
warmiak (2005.01.19)

info

0  
  0