UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zapoznajcie sie panstwo z nastepujaca informacja:http://info.onet.pl/1039925,11,item.html niestety, ci wlasnie ludzie przywiezli takie obyczaje... a owa poczekalnia to stary ( 1932) kibelek dla tramwajarzy, dzisiaj pomalowany grafitti.

warmiak