UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zapoznajcie sie panstwo z nastepujaca informacja:http://info.onet.pl/1039925,11,item.html niestety, ci wlasnie ludzie przywiezli takie obyczaje... a owa poczekalnia to stary ( 1932) kibelek dla tramwajarzy, dzisiaj pomalowany grafitti.

warmiak

Anuluj