Niewypały wciąż zagrażają

5
12.04.2011
Rozpoczynamy akcję sanitarno - porządkową w mieście i dlatego warto przypomnieć, że dotychczas jeszcze w ziemi znajdują się różnego rodzaju materiały wybuchowe, pozostałe po działaniach wojennych - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 12 kwietnia 1961 roku.
Bezmyślne rzucenie pocisku granatu lub innego niewypału może spowodować kalectwo lub śmierć. Dlatego też, aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, należy natychmiast zawiadomić o zauważonym bądź znalezionym niewypale Wydział Wojskowy Prezydium Miejskiej i Powiatowej Rady Narodowej względnie Komendę MO. Pamiętajmy, że corocznie na skutek lekkomyślnej zabawy z niewypałami traci życie wiele dzieci.
   
(a)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

hyh temat ciągle aktualny :>
(2011.04.12)

info

0  
  0
-Bezmyślne rzucenie pocisku granatu lub innego niewypału- do kogo ten tekst ?? ze niby co kto ci zuci w elblagu bezmyslnie granat no wez sie obudz
(2011.04.12)

info

0  
  0
Kolejny genialny komentarz osoby której nawet nie chciało się zapoznać w jakim dziale jest umieszczony wpis.
(2011.04.13)

info

0  
  0
mo?
(2011.04.14)

info

0  
  0
No co, jeszcze teraz zdarzają się w mieście strzelaniny to i granat magą rzucuć a swoją drogą to dopiero były czasy kiedy " i karabin i granat był pod ręką " :)
(2011.04.16)

info

0  
  0