UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No co, jeszcze teraz zdarzają się w mieście strzelaniny to i granat magą rzucuć a swoją drogą to dopiero były czasy kiedy " i karabin i granat był pod ręką " :)


Anuluj