UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

-Bezmyślne rzucenie pocisku granatu lub innego niewypału- do kogo ten tekst ?? ze niby co kto ci zuci w elblagu bezmyslnie granat no wez sie obudz


Anuluj