Jeszcze w listopadzie roku ubiegłego ukazało się w :Dzienniku Bałtyckim” zapewnienie Prezydium PRN w Elblągu, że w listopadzie lub w grudniu powstanie w Milejewie punkt dentystyczny i Milejewo będzie miało własnego dentystę.
Minęło już wiele czasu. A o punkcie dentystycznym jakoś głucho mieszkańcy Milejewa czekają na realizację obietnicy.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter