UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co to kogo obchodzi? weź sie do roboty i napisz coś o teraźniejszym Elblagu lub chociażby Milejewie
dość
a co to kogo obchodzi? weź sie do roboty i napisz coś o teraźniejszym Elblagu lub chociażby Milejewie
dość