Nareszcie właściwe starania o poprawę jakości pieczywa
W sprawie pieczywa, wypiekanego przez elbląskich piekarzy jest wciąż wiele narzekań i pretensji. Nie jest tajemnicą, że jakość produkcji zakładów spółdzielczych często pozostawia wiele do życzenia - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 21 stycznia 1961 roku.