Nareszcie właściwe starania o poprawę jakości pieczywa

5
21.01.2011
W sprawie pieczywa, wypiekanego przez elbląskich piekarzy jest wciąż wiele narzekań i pretensji. Nie jest tajemnicą, że jakość produkcji zakładów spółdzielczych często pozostawia wiele do życzenia - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 21 stycznia 1961 roku.
Na przykład ostatnio elbląska PSS podjęła akcję, której powodzenie w dużej mierze zależy od samych konsumentów: zarząd PSS, do której w Elblągu należy 13 piekarni i jedna ciastkarnia, rozpisał wśród piekarzy konkurs na jakość pieczywa. Wyniki konkursu obliczone będą w oparciu o opinię konsumenta.
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

najlepiej samemu teraz piec, bo pieczywo nafaszerowane jest obecnie chemią !
(2011.01.21)

info

0  
  0
chemią i jest tak przetworzone, że tylko tuczy!
szimurina (2011.01.22)

info

0  
  0
hahahahaha w bogdance razowiec z kakaem jest rozrabiany
hjjj (2011.01.23)

info

0  
  0
Jeśli tak się dba o jakosć pieczywa w elbląskich piekarniach, to ja dziękuję! Wolę juz jeżdzić do Młynar po pieczywo. http://www.youtube.com/watch?v=qalAEfMJIk4
(2011.01.24)

info

0  
  0
taki konkurs przydał by się teraz. kto wypiecze dobry chleb bez róznego rodzaju dodatków. taki chleb piekła swego czasu piekarnia p. olborskiego na ul. robotniczelj, piekarnia na ul jasminowrej, malborskiej za torami
(2011.01.25)

info

0  
  0