UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli tak się dba o jakosć pieczywa w elbląskich piekarniach, to ja dziękuję! Wolę juz jeżdzić do Młynar po pieczywo. http://www.youtube.com/watch?v=qalAEfMJIk4
Jeśli tak się dba o jakosć pieczywa w elbląskich piekarniach, to ja dziękuję! Wolę juz jeżdzić do Młynar po pieczywo. http://www.youtube.com/watch?v=qalAEfMJIk4