UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeśli tak się dba o jakosć pieczywa w elbląskich piekarniach, to ja dziękuję! Wolę juz jeżdzić do Młynar po pieczywo. http://www.youtube.com/watch?v=qalAEfMJIk4


Anuluj