UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
taki konkurs przydał by się teraz. kto wypiecze dobry chleb bez róznego rodzaju dodatków. taki chleb piekła swego czasu piekarnia p. olborskiego na ul. robotniczelj, piekarnia na ul jasminowrej, malborskiej za torami