Ławki

1
18.05.2006
Nareszcie wiosna. Kroki wielu zakochanych, (lecz nie tylko) kierują się do bażantarni, informował Dziennik Bałtycki z 18 maja 1956 r.
Lecz gdzie się podziały ławeczki? O wstydzie – nie znajdziecie już żadnej całej, a tylko gdzie niegdzie wystające z ziemi smutne ich resztki. Przyjemnie nam? Nie. A może postawimy nowe? Dobrze. Kto zgłasza się na ochotnika?
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ja tam do bazantarni chodze z kocykiem :) Zdecydowanie przyjemniej niz na lawkach ;) Oczywiscie taka wyprawa tylko we dwoje z plcia przeciwna :)
Kochanek (2006.05.19)

info

0  
  0