UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tam do bazantarni chodze z kocykiem :) Zdecydowanie przyjemniej niz na lawkach ;) Oczywiscie taka wyprawa tylko we dwoje z plcia przeciwna :)

Kochanek

Anuluj