UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tam do bazantarni chodze z kocykiem :) Zdecydowanie przyjemniej niz na lawkach ;) Oczywiscie taka wyprawa tylko we dwoje z plcia przeciwna :)
Kochanek
Ja tam do bazantarni chodze z kocykiem :) Zdecydowanie przyjemniej niz na lawkach ;) Oczywiscie taka wyprawa tylko we dwoje z plcia przeciwna :)
Kochanek