Elbląski dworzec otrzyma nową szatę

2
18.09.2009
 Jak nas informuje zawiadowca stacji Elbląg, dworzec elbląski poddany zostanie na wiosnę przyszłego roku kapitalnemu remontowi w czasie którego założone zostaną m. in. nowe posadzki, a cały gmach zostanie świeżo otynkowany. W obecnej poczekalni znajdzie pomieszczenie restauracja I kategorii, informował Dziennik Bałtycki z 18 września 1959 r.
 
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

powtórka z rozrywki???
bez (2009.09.19)

info

0  
  0
Ponoc komunisci kradli za komuny na potege. Dzisiaj rzada liberaly i tez kradna, dlatego nasz elblaski dworzec po 50 latach niedoczeka sie remontu. A ponoc juz z poczatkiem wrzesnia zapowiadano, ze sworzec przystaku PKP zostanie poddany remontowi i zmieni swoje oblicze. Tak tez deklarowal nasz prezydeny h. Slonina ktory ponoc dogadal sie z PKP.
(2009.09.19)

info

0  
  0