UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ponoc komunisci kradli za komuny na potege. Dzisiaj rzada liberaly i tez kradna, dlatego nasz elblaski dworzec po 50 latach niedoczeka sie remontu. A ponoc juz z poczatkiem wrzesnia zapowiadano, ze sworzec przystaku PKP zostanie poddany remontowi i zmieni swoje oblicze. Tak tez deklarowal nasz prezydeny h. Slonina ktory ponoc dogadal sie z PKP.