UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ponoc komunisci kradli za komuny na potege. Dzisiaj rzada liberaly i tez kradna, dlatego nasz elblaski dworzec po 50 latach niedoczeka sie remontu. A ponoc juz z poczatkiem wrzesnia zapowiadano, ze sworzec przystaku PKP zostanie poddany remontowi i zmieni swoje oblicze. Tak tez deklarowal nasz prezydeny h. Slonina ktory ponoc dogadal sie z PKP.