Elbląg coraz ładniejszy

3
13.06.2013
W Elblągu buduje się coraz więcej nowoczesnych bloków mieszkalnych oraz restauruje stare - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 13 czerwca 1963 roku.
Ostatnio nowe elewacje otrzymały budynki przy ul.: Kosynierów Gdyńskich i Trybunalskiej. Mieszkańcy ulic: Słonecznej, A. Struga, doczekali się wreszcie remontu nawirzchni ulic. Wiele ulic otrzymało jarzeniowe oświetlenie.
   
C.M.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A pracy jak nie ma tak nie ma, horrendalne koszty życia i opłat. Trudno przeżyć. Lombardy zarbiaja ogromne pieniądze na biednych którzy wysprzedają wszystko co możliwe by uzyskać pieniądze na życie. Naród coraz biedniejszy, państwo coraz bardziej chore chylące sie ku upadkowi. Zamordowano cakowicie prywatna inicjatywą mało co jeszcze się opłaca. Firmy bankrutują, sklepy zamykają, młodzi nie zawirają małżeństw, nie robią ślubów bo wszystko za drogiejuż dawno, wiekszośc wyjechała za chlebem, ale elbląg coraz piękniejszy i co z tego, chyba dla tych Turków, Azerów i Albańczyków których coraz więcej nielegalnie, którzy pzrejmują drobny handel i suługi. Świetna przyszłość dla nich, przejmą handel i drobne usługi jak w Niemczech, takie warunki dla własnych rodaków stwarza rząd, że szykują piekną Polskę dla fali emigrantów, bo wiekszość Polakó wyjedzie za chlebem. Elblag pięknieje !!!! a mi d. .. .. wieje !!!
zieminain-pl (2013.06.14)

info

0  
  1
to jest artykuł z 1963 roku gamoniu.
Czytelnik_MOBI_38014 (2013.06.14)

info

2  
  0
Priorytetem dla Elbląga są zakłady pracy. Bez nich nasze miasto umiera. Pieniądze powinny być przeznaczane na nowe miejsca pracy. To jest główny cel dla Elbląga.
kropla (2013.06.16)

info

0  
  1