UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Priorytetem dla Elbląga są zakłady pracy. Bez nich nasze miasto umiera. Pieniądze powinny być przeznaczane na nowe miejsca pracy. To jest główny cel dla Elbląga.

kropla

Anuluj