UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A pracy jak nie ma tak nie ma, horrendalne koszty życia i opłat. Trudno przeżyć. Lombardy zarbiaja ogromne pieniądze na biednych którzy wysprzedają wszystko co możliwe by uzyskać pieniądze na życie. Naród coraz biedniejszy, państwo coraz bardziej chore chylące sie ku upadkowi. Zamordowano cakowicie prywatna inicjatywą mało co jeszcze się opłaca. Firmy bankrutują, sklepy zamykają, młodzi nie zawirają małżeństw, nie robią ślubów bo wszystko za drogiejuż dawno, wiekszośc wyjechała za chlebem, ale elbląg coraz piękniejszy i co z tego, chyba dla tych Turków, Azerów i Albańczyków których coraz więcej nielegalnie, którzy pzrejmują drobny handel i suługi. Świetna przyszłość dla nich, przejmą handel i drobne usługi jak w Niemczech, takie warunki dla własnych rodaków stwarza rząd, że szykują piekną Polskę dla fali emigrantów, bo wiekszość Polakó wyjedzie za chlebem. Elblag pięknieje !!!! a mi d. .. .. wieje !!!

zieminain-pl

Anuluj