Sprawa ta nabrała również szczególnego znaczenia w Elblągu, a więc w mieście, w którym awantury, pijackie bójki, zaczepianie przechodniów, a nawet napady, stały się niemal codziennym zjawiskiem. Aby wzmocnić stan elbląskiej Milicji Obywatelskiej i zabezpieczyć mieszkańców przed dalszymi wybrykami rozhukanej chuliganerii, Komenda Miasta MO, postanowiła zwiększyć stan ilościowy milicjantów i stworzyć specjalną kompanię przeznaczoną do walki z chuligaństwem. W tym też celu prowadzony jest werbunek do MO.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter