UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a po zmierzchu nie uwidzisz na Zawadzie patrolu , tylko w Żabce ruch i na boisku SP nr 9 mimo zimna /rozgrzewają się trunkami i wrzaskami do późnej nocy/
a po zmierzchu nie uwidzisz na Zawadzie patrolu , tylko w Żabce ruch i na boisku SP nr 9 mimo zimna /rozgrzewają się trunkami i wrzaskami do późnej nocy/