UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a po zmierzchu nie uwidzisz na Zawadzie patrolu , tylko w Żabce ruch i na boisku SP nr 9 mimo zimna /rozgrzewają się trunkami i wrzaskami do późnej nocy/


Anuluj