Dobry przebieg zbiórki złomu

1
17.09.2008
Według otrzymanych informacji od pełnomocnika do spraw surowcowych, tow. A. Dębińskiego – zbiórka złomu w Elblągu przebiega dobrze informował Głos Elbląga z 17 września 1958 r.
Plan za pierwsze półrocze wykonany został w 107,2 proc. – można więc mieć nadzieję, że plan roczny zostanie przekroczony. Czy tak się stanie? Zależy oczywiście od elbląskich zakładów pracy i tych mieszkańców Elbląga, którzy do tej pory nie odstawili złomów do punktu skupu.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Myślę, że teraz (50 lat później) plan zbierania złomu został wykonany w 1000% a mamy dopiero wrzesień. Pozdrawiam wszystkich złomiarzy, a w szczególności tych, którzy okradli mi altankę na działce, ukradli wannę, furtkę, ławeczkę, narzędzia i inne metalowe jakże nieprzydatne nikomu rzeczy. ..
vkx (2008.09.17)

info

0  
  0