Plan za pierwsze półrocze wykonany został w 107,2 proc. – można więc mieć nadzieję, że plan roczny zostanie przekroczony. Czy tak się stanie? Zależy oczywiście od elbląskich zakładów pracy i tych mieszkańców Elbląga, którzy do tej pory nie odstawili złomów do punktu skupu.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter