UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Myślę, że teraz (50 lat później) plan zbierania złomu został wykonany w 1000% a mamy dopiero wrzesień. Pozdrawiam wszystkich złomiarzy, a w szczególności tych, którzy okradli mi altankę na działce, ukradli wannę, furtkę, ławeczkę, narzędzia i inne metalowe jakże nieprzydatne nikomu rzeczy. ..

vkx

Anuluj