UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Myślę, że teraz (50 lat później) plan zbierania złomu został wykonany w 1000% a mamy dopiero wrzesień. Pozdrawiam wszystkich złomiarzy, a w szczególności tych, którzy okradli mi altankę na działce, ukradli wannę, furtkę, ławeczkę, narzędzia i inne metalowe jakże nieprzydatne nikomu rzeczy. ..
vkx