UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myślę, że teraz (50 lat później) plan zbierania złomu został wykonany w 1000% a mamy dopiero wrzesień. Pozdrawiam wszystkich złomiarzy, a w szczególności tych, którzy okradli mi altankę na działce, ukradli wannę, furtkę, ławeczkę, narzędzia i inne metalowe jakże nieprzydatne nikomu rzeczy. ..

vkx