Dodajmy, że 104 seanse były specjalnie dla dzieci. Niezależnie od tego w poniedziałki organizowano specjalne pokazy filmowo-dyskusyjne dla członków klubu "Zamechu". Kierownictwo kina powiększyło rozmiary ekranu, co znacznie poprawiło widoczność. W tym roku projektowane jest przeprowadzenie remontu wnętrza. Jeszcze jedna uwaga - kierownictwo stara się o dobre programy i w wielu przypadkach publiczność ma możliwość obejrzenia wartościowych filmów, niewyświetlanych dotąd w Elblągu. Nic też dziwnego, że malutkie kino cieszy się dużym powodzeniem.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter