Bezpłatne koncerty w Bażantarni

2
16.06.2008
Z godną uznania inicjatywą wyszła Miejska Orkiestra Symfoniczna w Elblągu. Celem spopularyzowania muzyki wśród szerokich rzesz społeczeństwa zarząd MOS postanowił urządzać bezpłatne koncerty w Bażantarni, informował Głos Elbląga z 16 czerwca 1958 r.
Tak więc począwszy od tej niedzieli, w najpiękniejszym parku naszego miasta – Bażantarni – od godz. 17.00 do 20 grać będzie w muszli koncertowej zespół MOS melodie operetkowe Strausa, Lehara, Zellera i Offenbacha. Koncerty te na pewno zgromadzą wielu miłośników muzyki operetkowej, którzy prócz uczty duchowej, będą mogli na miejscu spożyć doskonały obiad lub kolację w odnowionej restauracji EZG, które przygotowały nie tylko smaczne potrawy, kawę, lody itp., lecz po raz pierwszy sprzedawać będą wyborne, własnej produkcji, napoje chłodzące, przyrządzonej na krynicznej wodzie. A więc – spotykamy się wszyscy na koncercie w Bażantarni. W razie niepogody koncert przełożony zostanie na następną niedzielę.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ooooo, to ja na pewno przyjdę :-) hmm. .. .tylko gdzieś mi się zapodział mój GMC do przenoszenia się w czasie :-(
1975 (2008.06.16)

info

0  
  0
Czyżby obecnym władzom zabrakło koncepcji na zagospodarowanie muszli koncertowej ??? Czy szkoda pieniędzy na rozrywkę sobotnio - niedzielną ??? Wielu Elblązan szczególnie tych o skromnych zasobach pieniężnych na pewno skorzystałoby z takiej formy rozrywki. Wielu starszych mieszkańców z nostalgią wspomina występy zespołów w Bażantarni.
57 latek (2008.06.17)

info

0  
  0