Tak więc począwszy od tej niedzieli, w najpiękniejszym parku naszego miasta – Bażantarni – od godz. 17.00 do 20 grać będzie w muszli koncertowej zespół MOS melodie operetkowe Strausa, Lehara, Zellera i Offenbacha.
Koncerty te na pewno zgromadzą wielu miłośników muzyki operetkowej, którzy prócz uczty duchowej, będą mogli na miejscu spożyć doskonały obiad lub kolację w odnowionej restauracji EZG, które przygotowały nie tylko smaczne potrawy, kawę, lody itp., lecz po raz pierwszy sprzedawać będą wyborne, własnej produkcji, napoje chłodzące, przyrządzonej na krynicznej wodzie.
A więc – spotykamy się wszyscy na koncercie w Bażantarni. W razie niepogody koncert przełożony zostanie na następną niedzielę.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter