UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czyżby obecnym władzom zabrakło koncepcji na zagospodarowanie muszli koncertowej ??? Czy szkoda pieniędzy na rozrywkę sobotnio - niedzielną ??? Wielu Elblązan szczególnie tych o skromnych zasobach pieniężnych na pewno skorzystałoby z takiej formy rozrywki. Wielu starszych mieszkańców z nostalgią wspomina występy zespołów w Bażantarni.
57 latek