UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyżby obecnym władzom zabrakło koncepcji na zagospodarowanie muszli koncertowej ??? Czy szkoda pieniędzy na rozrywkę sobotnio - niedzielną ??? Wielu Elblązan szczególnie tych o skromnych zasobach pieniężnych na pewno skorzystałoby z takiej formy rozrywki. Wielu starszych mieszkańców z nostalgią wspomina występy zespołów w Bażantarni.

57 latek

Anuluj