UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyżby obecnym władzom zabrakło koncepcji na zagospodarowanie muszli koncertowej ??? Czy szkoda pieniędzy na rozrywkę sobotnio - niedzielną ??? Wielu Elblązan szczególnie tych o skromnych zasobach pieniężnych na pewno skorzystałoby z takiej formy rozrywki. Wielu starszych mieszkańców z nostalgią wspomina występy zespołów w Bażantarni.

57 latek