UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czyżby obecnym władzom zabrakło koncepcji na zagospodarowanie muszli koncertowej ??? Czy szkoda pieniędzy na rozrywkę sobotnio - niedzielną ??? Wielu Elblązan szczególnie tych o skromnych zasobach pieniężnych na pewno skorzystałoby z takiej formy rozrywki. Wielu starszych mieszkańców z nostalgią wspomina występy zespołów w Bażantarni.
57 latek