Bezpańskie psy plagą Elbląga

4
14.04.2010
Już swego czasu zwracaliśmy uwagę, że na podwórzach bloków mieszkalnych w centrum miasta wałęsają się bezpańskie psy, informował Dziennik Bałtycki z 14 kwietnia 1960 roku.
Psy "buszują" po śmietnikach i straszą przechodniów w godzinach wieczornych. Nasz apel o zlikwidowanie tej plagi pozostał, jak dotąd, bez echa, natomiast sama plaga bezpańskich psów w centrum Elbląga przybiera coraz szersze rozmiary, przenosząc się do parków w śródmieściu. Sprawą tą winny zainteresować się wreszcie już nie tylko władze porządkowe, ale również służba sanitarna oraz Towarzystwo Ochrony Zwierząt.
   
oprac. Anieze

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

brak mi slow na autora tego tekstu
(2010.04.14)

info

0  
  0
to niech przechodnie zaadoptuja te psy a nie skarza sie!!!!! czemu one biedne sa winne ze sa bezpanskie i glodne????? rece mi opadaja na te chore spoleczestwo na ta znieczulice i w ogole na ten chory kraj jakim jest Polska; (
wielbicielka zwierzat (2010.04.14)

info

0  
  0
Policja do koszarów i koniec plagi!!
(2010.04.14)

info

0  
  0
jak zwykle inteligentni inaczej nie zauważyli daty z jakiej pochodzi ten tekst
(2010.04.15)

info

0  
  0