UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to niech przechodnie zaadoptuja te psy a nie skarza sie!!!!! czemu one biedne sa winne ze sa bezpanskie i glodne????? rece mi opadaja na te chore spoleczestwo na ta znieczulice i w ogole na ten chory kraj jakim jest Polska; (

wielbicielka zwierzat