UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to niech przechodnie zaadoptuja te psy a nie skarza sie!!!!! czemu one biedne sa winne ze sa bezpanskie i glodne????? rece mi opadaja na te chore spoleczestwo na ta znieczulice i w ogole na ten chory kraj jakim jest Polska; (
wielbicielka zwierzat