Basen kąpielowy przygotowany

8
06.07.2012
Kierownictwo elbląskiego basenu kąpielowego starannie przygotowało ten obiekt do sezonu - czytamy w Głosie Elbląga z 6 lipca 1962 roku.
Szatnie, kabiny oraz sprzęt został uzupełniony. Codziennie oprócz niedziel w godzinach od 16 do 18 wydawane są karty pływackie za opłatą 15 zł. Zdający egzamin kontrolny muszą przedłożyć zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia inaczej nie otrzymają kart. Cztery razy w tygodniu będą przeprowadzane bezpłatne kursy pływania.
   
ms

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

6 lipca 1962 roku wszystko przygotowane brawoooo 6 lipca 2012 roku wszystko rozje. .. ane znów brawoo
bierdrona (2012.07.06)

info

0  
  0
lepiej inwestowac w olimpie, ktora nic nie osiaga i zal ja ogladac. ..
antyolimpijczyk (2012.07.06)

info

0  
  0
o co tu chodzi?? nic nie rozumiem. .. .
(2012.07.06)

info

0  
  0
To były czasy, ech. .. ..
(2012.07.06)

info

0  
  0
ktos napisal-to byly czasy- przeciez nie chciano tych czasow-prawie wszyscy chcieli kapitalizmu, demokracji, kazdemu bylo zle-macie coscie chcieli ! po co teraz wzdychac?
(2012.07.06)

info

0  
  0
A gdzie tu kapitalizm? Socjalizm pełną morda, bez łapówki nie podchodź a urzędnik wielki pan życia i śmierci.
(2012.07.06)

info

0  
  0
Czasy tzw. socjalizmu były rzeczywiście o niebo lepsze dla ludzi. Każdy kto chciał miał pracę zgodną ze swoimi kwalifikacjami. Obecnie wiele osób nie ma pracy, a wiele innych pracuje poniżej swoich kwalifikacji. .. Powodzi się nielicznym, którzy odpowiednio wcześniej zajęli dobre miejsca w szeregu. .. Bezrobocie w naszym województwie wynosi ponad 20 %. To jest oczywiście średnia, są miejsca gdzie jest dużo wyższe, są też miejsca, gdzie jest niższe (np. Olsztyn).
pracownik ze stażem (2012.07.08)

info

0  
  0
bardzo dobrze bo zaczęły się upały i trzeba w urlopie zacząć chodzić
(2012.07.08)

info

0  
  0